Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Биіктігі | 100 мм |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 100 |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | Х-тәрізді жалғастырғыш |
| Өнім түрі | Табақ науаларының керек-жарақтары |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Ені | 100 мм |
| Кабельдік астаудың ені, мм | 100 |