Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Аксессуардың биіктігі | 30 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Аксессуар түрі | Тік ішкі бұрышы 45 градус қақпақ |
| Бекіту түрі | Бұрау |
| Өнім түрі | Аксессуарлардың қақпақтары |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Ені | 200 мм |
| Ені, мм | 200 |