Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Аксессуардың биіктігі | 80 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Аксессуар түрі | Сыртқы тік бұрышы 90 градус қақпақ |
| Бекіту түрі | Бұрау |
| Өнім түрі | Аксессуарлардың қақпақтары |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Ені | 500 мм |
| Ені, мм | 500 |