Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 6000 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Ені | 450 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы, мм | 6000 |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 13500 |
| Бүйірлік профиль түрі | Профиль (ашық) |
| Науа түрі | Тот баспайтын болаттан жасалған науалар - "I5 Combitech" |
| Өнім түрі | Баспалдақ науалары |
| Сатының түрі | Перфорацияланған профиль |
| Шпаттың қалыңдығы | 1,5 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 450 |