Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | 5,8 (болат) |
| Шпилькаға арналған ішкі бұранда | М10 |
| Бұрғылау тереңдігі | 60 мм |
| Бұрғыланатын тесіктің диаметрі, мм | 6 |
| Жіптің диаметрі | 7,5 мм |
| Бұрғы диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 55 мм |
| Ұзындығы, мм | 55 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролитті, мырышпен қапталған |
| Материал | Гальваникалық мырышталған болат |
| Бұрғыланған тесіктің мин., тереңдігі, мм | 60 |
| Бұрау жүйесі / саңылау түрі | Сыртқы алтыбұрыш |
| Бұйымның түрі | Бұранда-анкер |
| Бастың пішіні | Алты қырлы |