Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | 5,8 (болат) |
| Бұрғылау тереңдігі | 40 мм |
| Бұрғыланатын тесіктің диаметрі, мм | 6 |
| Жіптің диаметрі | 7,5 мм |
| Бұрғы диаметрі | 6 мм |
| Қалпақтың диаметрі | 14,6 мм |
| Ұзындығы | 35 мм |
| Ұзындығы, мм | 35 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролитті, мырышпен қапталған |
| Материал | Гальваникалық мырышталған болат |
| Бұрғыланған тесіктің мин., тереңдігі, мм | 40 |
| Бекіту нүктелері арасындағы ең аз арақашықтық | 45 мм |
| Негіздің шетінен ең аз арақашықтық | 45 мм |
| Монтаждау ұясы | T30 |
| Бұрау жүйесі / саңылау түрі | Torx (шлиц - 6-сәуле, жұлдыз) |
| Бұйымның түрі | Бұранда-анкер |
| Бастың пішіні | Жартылай шеңберлі бас |