Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | 5,8 (болат) |
| Бұрғылау тереңдігі | 80 мм |
| Бұрғыланатын тесіктің диаметрі, мм | 8 |
| Жіптің диаметрі | 9,9 мм |
| Бұрғы диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Ұзындығы, мм | 75 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролитті, мырышпен қапталған |
| Материал | Гальваникалық мырышталған болат |
| Бұрғыланған тесіктің мин., тереңдігі, мм | 80 |
| Бекіту нүктелері арасындағы ең аз арақашықтық | 50 мм |
| Негіздің шетінен ең аз арақашықтық | 50 мм |
| Кілт өлшемі | 13 мм |
| Кілт өлшемі, мм | 13 |
| Бұрау жүйесі / саңылау түрі | Сыртқы алтыбұрыш |
| Бұйымның түрі | Бұранда-анкер |
| Бастың пішіні | Алты қырлы |