Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бұрғылау тереңдігі | 55 мм |
| Бұрғыланатын тесіктің диаметрі, мм | 6 |
| Жіптің диаметрі | 7,5 мм |
| Бұрғы диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Ұзындығы, мм | 50 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен толтырылған жабын |
| Материал | Болат |
| Бұрғыланған тесіктің мин., тереңдігі, мм | 60 |
| Бекіту нүктелері арасындағы ең аз арақашықтық | 45 мм |
| Негіздің шетінен ең аз арақашықтық | 45 мм |
| Кілт өлшемі | 10 мм |
| Бұрау жүйесі / саңылау түрі | Сыртқы алтыбұрыш |
| Бұйымның түрі | Бұранда-анкер |
| Бастың пішіні | Алты қырлы |