Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат 316 V4A |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Жіптің диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Ұзындығы, мм | 30 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жіптің метрикалық өлшемі (М,,) | 10 |
| Монтаждау рельсін/шинасын бекіту үшін жарамды | Иә |
| Өздігінен бұрғылаушы | Жоқ |
| Бұйымның түрі | С-профиліне бекітуге арналған бұранда |
| Саңылау түрі (бұрау жүйесі) | Ойық жоқ |
| Бастың пішіні | Т-тәрізді |
| Бастың ені, мм | 34 |