Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат 316 V4A |
| Жіптің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 12 мм |
| Ұзындығы, мм | 12 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жіптің метрикалық өлшемі (М,,) | 6 |
| Кабельді жүйелерді монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Гайкамен бірге | Жоқ |
| Өздігінен бұрғылаушы | Жоқ |
| Бұйымның түрі | Филлипс басты бұранда |
| Жіптің түрі | Метрикалық (M,,,) |
| Бастың пішіні | Төртбұрышты басы бар жалпақ дөңгелек бас |