Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат 316 V4A |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Жіптің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 16 мм |
| Ұзындығы, мм | 16 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жіптің метрикалық өлшемі (М,,) | 6 |
| Кабельді жүйелерді монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Гайкамен бірге | Жоқ |
| Бұйымның түрі | Тегіс басты және арбаға арналған бұранда |
| Жіптің түрі | Метрикалық (M,,,) |
| Саңылау түрі (бұрау жүйесі) | Ойық жоқ |
| Бастың пішіні | Тегіс басты және арбаға арналған бұранда |