Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бұйымның сыртқы диаметрі, мм | 68 |
| Өнімнің биіктігі, мм | 68 |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Кабель диаметрі | 28-48 мм |
| Өнімнің диаметрі, мм | 68 |
| Модуль материалы | Синтетикалық эластомер |
| Фланец материалы | Тот баспайтын болат |
| Үлгі/орындау | Модульдік өртке қарсы қалқа |
| Сыртқы диаметрі | 68 мм |
| Плитаның қалыңдығы/бұйымның ұзындығы, мм | 70 |
| Аксессуарлар қажет | Иә |
| Нысан | Дөңгелек (-тер,-дер) |
| Өнімнің ені, мм | 68 |