Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бұйымның сыртқы диаметрі, мм | 25 |
| Өнімнің биіктігі, мм | 25 |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Кабель диаметрі | 3-11 мм |
| Өнімнің диаметрі, мм | 25 |
| Модуль материалы | Синтетикалық эластомер |
| Фланец материалы | Тот баспайтын болат |
| Үлгі/орындау | Модульдік өртке қарсы қалқа |
| Сыртқы диаметрі | 25 мм |
| Плитаның қалыңдығы/бұйымның ұзындығы, мм | 40 |
| Аксессуарлар қажет | Иә |
| Нысан | Дөңгелек (-тер,-дер) |
| Өнімнің ені, мм | 25 |