Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 20 мм |
| Түрі | Модуль |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өнімнің биіктігі, мм | 20 |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Кабель диаметрі | 4-14,5 мм |
| Материал | Синтетикалық эластомер |
| Үлгі/орындау | Модульдік өртке қарсы қалқа |
| Модуль түрі | Кабельдік |
| Плитаның қалыңдығы/бұйымның ұзындығы, мм | 60 |
| Аксессуарлар қажет | Иә |
| Нысан | Тік бұрышты, |
| Өнімнің ені, мм | 20 |