Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 40 мм |
| Өнімнің биіктігі, мм | 40 |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Кабель диаметрі | 10-34 мм |
| Материал | Синтетикалық эластомер |
| Үлгі/орындау | Модульдік өртке қарсы қалқа |
| Модуль түрі | Кабельдік |
| Плитаның қалыңдығы/бұйымның ұзындығы, мм | 60 |
| Аксессуарлар қажет | Иә |
| Нысан | Тік бұрышты, |
| Ені | 40 мм |
| Өнімнің ені, мм | 40 |