Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 402 мм |
| Тереңдігі | 113 мм |
| Ені | 301 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Ақ |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| DIN-рейка | Иә |
| Корпус материалы | Пластик |
| Мөлдір қақпақ/есік | Иә |
| Құлыппен | Иә |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Қорғау дәрежесі | IP41 |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі |
| Қақпақ түрі (сыртқы) | Есік (-тер) |
| Соққы беріктігі, Дж | IK08 |