Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 133 мм |
| Ені | 290 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Сұр |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| DIN-рейка | Иә |
| Биіктігі, мм | 420 |
| Тереңдігі, мм | 133 |
| Қатарлар саны | 2 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Модульдік ені (модульдік қашықтықтардың жалпы саны) | 24 |
| Құлыппен | Жоқ |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | Ашық орнату |
| Қорғау дәрежесі | IP65 |
| IP қорғау дәрежесі | IP65 |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі |
| Қақпақ түрі (сыртқы) | Есік (-тер) |
| Соққы беріктігі, Дж | IK09 |
| Ені, мм | 290 |