Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ұзындығы, мм | 600 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Кальций сульфаты |
| Үлгі/орындау | Негізгі тақтайша |
| Толық қалыңдық | 32,5 мм |
| Бұйымның түрі | Тақталар |
| Материалдың қалыңдығы | 30 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 30 |
| Алаңдағы нүктелік жүктеме 25х25 мм, Н | 1000 |
| Ені | 600 мм |
| Ені, мм | 600 |