Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ұзындығы, мм | 600 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Материал | Болат |
| Үлгі/орындау | Негізгі тақтайша |
| Перфорация | 0.38 |
| Бұйымның түрі | Тақталар |
| Қалыңдық | 33 мм |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 33 |
| Алаңдағы нүктелік жүктеме 25х25 мм, Н | 1000 |
| Ені | 600 мм |
| Ені, мм | 600 |