
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Профиль |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | П-тәрізді |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 29 мм |
| Ені | 48 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Ені, мм | 48 |
| Үлгі/орындау | Бірыңғай профиль |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Биіктігі, мм | 29 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Тесіктің ені, мм | 10.5 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Үздіксіз суық мырыштау |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Табақты болаттың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Кесінділерді үзу мүмкіндігі | Иә |
| Профиль нысаны | U-профиль |
| Перфорация түрі | 3 жағынан перфорация |
| Тістер жүйесімен (тісті беріліс) | Иә |
| Тіліктің/саңылаудың ені, мм | 17 |
| Бұйымның түрі | Профильдер |