Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Кесінділерді үзу мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 51 мм |
| Биіктігі, мм | 51 |
| Ұзындығы, мм | 1200 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Материал | Болат |
| Үлгі/орындау | Бірыңғай профиль |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Тістер жүйесімен (тісті беріліс) | Жоқ |
| Перфорация түрі | 3 жағынан перфорация |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 4 |
| Профиль нысаны | С-профиль |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 54,5 мм |
| Тесіктің ені, мм | 11 |
| Саңылау/саңылау ені | 11 мм |
| Тіліктің/саңылаудың ені, мм | 23 |
| Ені, мм | 54 |