Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Биіктігі | 200 мм |
| Биіктігі, мм | 200 |
| Ұзындығы | 333 мм |
| Ұзындығы, мм | 333 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Профильге бекітуге арналған консоль |
| Жүк көтергіштігі, кН | 8.5 |
| Ені, мм науа үшін жарамды | 300,,,300 |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Бұйымның түрі | Консольдер |
| Табақ болатының қалыңдығы | 6 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 50 мм |
| Ені, мм | 60 |