Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Биіктігі | 240 мм |
| Биіктігі, мм | 240 |
| Ұзындығы | 637 мм |
| Ұзындығы, мм | 637 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Профильге бекітуге арналған консоль |
| Жүк көтергіштігі, кН | 11.2 |
| Ені, мм науа үшін жарамды | 600,,,600 |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Бұйымның түрі | Консольдер |
| Негіздің қалыңдығы | 10 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 50 мм |
| Ені, мм | 60 |