
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| аккумулятор түрі | LiFePO4 |
| аккумулятор сыйымдылығы | 100 А·сағ |
| Кернеу | 40 В |
| Заряд тогы | 20 А |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 550 мм |
| Ені | 420 мм |
| Салмақ | 46 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені, мм | 420 |
| Үлгі/орындау | Литий-ионды (Lithium-ions) |
| Тереңдігі, мм | 150 |
| Биіктігі, мм | 550 |
| Кернеу түрі | Тұрақты ток (тұрақты) |
| Салмағы (кг) | 46 |
| Апаттық қуатпен жұмыс істейді | Иә |
| Байланыс интерфейсі | CAN/RS232/RS485 |
| Толық зарядтау циклдарының саны | 5000 |
| Сыйымдылығы (С100), Ач | 100 |
| Аккумулятордың пайдаланылатын/пайдалы сыйымдылығы, кВТ,сағ | 4.09 |
| Зарядтау кернеуі | 58 B |
| Кернеу, Жылы | 40,,,51,2 |
| Пайдалану температурасы, °C | 0,,,45 |
| Номиналды разрядтық ток | 50 А |
| Максималды разрядтық ток | 100 А |
| Макс. разряд дәрежесі, % | 80 |
| Максималды зарядтау тогы | 100 А |
| Корпусты қорғау дәрежесі | IP53 |
| Ұсынылатын зарядтау тогы | 20...50 А |
| Сырттан орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Аккумулятордың номиналды сыйымдылығы, кВТ,сағ | 5.12 |
| ЭОД разрядының соңғы кернеуі | 40 Жылы |
| Үй ішінде орнату үшін қолайлы | Иә |