
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 12.3 мм |
| Ені | 61.3 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Ені, мм | 61.3 |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Биіктігі, мм | 12.3 |
| Өнім түрі | Едендік қорап |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Максималды жиынтық қимасы, мм2 | 260 |
| Секциялар саны | 1 |
| Өнім түрі | Едендік арна |
| Т,И,З,, мм2 | 130+130 |
| Өрт қауіпсіздігі | Жануды таратпайды (МЕМСТ Р 53313-2009 бойынша) |
| Монтаждау температурасы, °С | +5°С ,,, +60°С |
| Соққы беріктігі, Дж | 4 |
| Пайдалану температурасы, °С | +5°С ,,, +60°С |
| Номиналды ені, мм | 50 |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Максималды жұмыс температурасы, °С | +60°C |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP40 |
| Номиналды биіктігі, мм | 12 |
| Өздігінен жабысатын негіздің болуы | Жоқ |
| Тығыздау жиегі | Жоқ |
| Бұзылу кернеуі, В | 2500-ден астам |
| Өздігінен жабысатын | Жоқ |