Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.45 кг |
| Негізгі | |
| Жылыту қуаты | 75 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 140 |
| Тереңдігі, мм | 56 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| 20°C температурада үздіксіз қыздыру қуаты, Вт | 75 |
| Қыздырғыш элемент | РТС-түрі |
| Номиналды қуаты, Вт | 75 |
| Номиналды кернеу | 48 Жылы |
| Жұмыс температурасы, °C | -45,,,+70 |
| Тұрақты токтың жұмыс кернеуі, В | 48,,,48 |
| Жылытқыштың өлшемдері | 61 x 140 x 56 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Жоқ |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Жоқ |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Жоқ |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеу түрі | DC |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Ені, мм | 61 |