Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.25 кг |
| Негізгі белгілері | |
| Жылыту қуаты | 400 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 95 |
| Тереңдігі, мм | 93 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| 20°C температурада үздіксіз қыздыру қуаты, Вт | 400 |
| Қыздырғыш элемент | РТС-түрі |
| Номиналды қуаты, Вт | 400 |
| Номиналды кернеу | 115 Жылы |
| Жұмыс температурасы, °C | -45,,,+70 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 115,,,115 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 115,,,115 |
| Жылытқыштың өлшемдері | 61 x 95 x 93 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Иә |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Жоқ |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Жоқ |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеу түрі | AC |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Ені, мм | 61 |