Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 1.3 кг |
| Негізгі белгілері | |
| Жылыту қуаты | 1200 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 120 |
| Тереңдігі, мм | 160 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| Температураны реттеу диапазоны, °C | 0,,,+60 |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| 20°C температурада үздіксіз қыздыру қуаты, Вт | 1200 |
| Қыздырғыш элемент | РТС-түрі |
| Номиналды қуаты, Вт | 1200 |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ескертпе | Кіріктірілген термостатпен |
| Жұмыс температурасы, °C | -45,,,+70 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Жылытқыштың өлшемдері | 182 x 120 x 160 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Иә |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Иә |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Иә |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеу түрі | AC |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Ені, мм | 182 |