Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.25 кг |
| Негізгі | |
| Жылыту қуаты | 25 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 90 |
| Тереңдігі, мм | 50 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+80 ˚C |
| Қыздырғыш элемент | Резистор |
| Номиналды қуаты, Вт | 25 |
| Номиналды кернеу | 110,,,250 жылы |
| Тұрақты токтың жұмыс кернеуі, В | 110,,,250 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 110,,,250 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 110,,,250 |
| Жылытқыштың өлшемдері | 80 х 90 х 50 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Жоқ |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Жоқ |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Жоқ |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеу түрі | AC/DC |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Ені, мм | 80 |