Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.42 кг |
| Негізгі | |
| Жылыту қуаты | 100 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 140 |
| Тереңдігі, мм | 63 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –45,,,+70 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+80 ˚C |
| Қыздырғыш элемент | РТС-түрі |
| Номиналды қуаты, Вт | 100 |
| Номиналды кернеу | 110,,,250 жылы |
| Тұрақты токтың жұмыс кернеуі, В | 110,,,250 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 110,,,250 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 110,,,250 |
| Жылытқыштың өлшемдері | 70 х 140 х 63 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Жоқ |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Жоқ |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Иә |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеу түрі | AC/DC |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Ені, мм | 70 |