Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.28 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Жылыту қуаты | 230 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 142 |
| Тереңдігі, мм | 66 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –25,,,+55 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+80 ˚C |
| Қыздырғыш элемент | Резистор |
| Номиналды қуаты, Вт | 230 |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Жылытқыштың өлшемдері | 41 х 142 х 66 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Иә |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Жоқ |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Жоқ |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеу түрі | AC |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Ені, мм | 41 |