Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 0.4 кг |
| Негізгі белгілері | |
| Жылыту қуаты | 300 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі, мм | 157 |
| Тереңдігі, мм | 66 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –25,,,+55 ˚C |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+80 ˚C |
| Қыздырғыш элемент | Резистор |
| Номиналды қуаты, Вт | 300 |
| Номиналды кернеу | 230 В айнымалы ток + 24 В тұрақты ток |
| Тұрақты токтың жұмыс кернеуі, В | 24,,,24 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Жылытқыштың өлшемдері | 41 х 157 х 66 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Иә |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Жоқ |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Жоқ |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Кернеу түрі | AC+DC |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Ені, мм | 41 |