
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жылыту қуаты | 750 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 225 мм |
| Ені | 112 мм |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қыздырғыш элемент | Резистор |
| Ені, мм | 82 |
| Тереңдігі, мм | 112 |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Биіктігі, мм | 225 |
| Өнім түрі | Жылытқыш |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка (DRA) |
| Номиналды қуаты, Вт | 750 |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 50 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Кернеу түрі | AC |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Өзгерістер кезіндегі жұмыс кернеуі, жиілігі 60 Гц ток, В | 230,,,230 |
| Сақтау температурасының диапазоны | –45,,,+80 ˚C |
| Жұмыс температурасының диапазоны | –25,,,+70 ˚C |
| Жылытқыштың өлшемдері | 82 x 225 x 112 мм |
| Желдеткішпен (үрлеумен) | Иә |
| Цифрлармен, индикатормен | Жоқ |
| Пластикалық қорғаныс қаптамасымен | Жоқ |
| Ылғалдандырғышпен бірге | Жоқ |
| Бөлмедегі температура реттегішімен (температураны ұстап тұру) | Жоқ |