
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| IP қорғау дәрежесі | 56 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 190 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қорғау дәрежесі | IP56 |
| Материал | Термопластикалық |
| Ені, мм | 190 |
| Ұзындығы, мм | 240 |
| Тереңдігі, мм | 90 |
| Монтаждау тәсілі | Әмбебап (-тар) |
| Полюстер саны | 6p |
| Құрастырмалар үшін жарамды (жинақтық) | Иә |
| Жұмыс температурасы, °C | -25,,,60 |
| Нысан | Тік бұрышты, |
| Пломбаланатын (-тар) | Иә |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Шаң бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | Жоқ (жоқ) |
| Газ бойынша жарылыс қаупі бар аймақ үшін (Ex) | Жоқ (жоқ) |
| Жарылысқа қауіпсіз орындау | Жоқ |
| Сым қимасы | 0,5–10,0 кв, мм |
| Макс, өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 10 |
| Енгізулер саны | 10 дана |
| Жұмысқа қабілеттілікті сақтау (тізбектің тұтастығы) | Жоқ (жоқ) |
| Қақпақты бекіту | Бұрандалы |
| Жабдықтау/жинақтау | Монтаждау тақтасы/тақта |
| Корпусқа енгізу түрі | Бұрандалы (-лар) |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +60-қа дейін |
| Сырт жағынан енгізу | Иә |
| Экрандаумен бірге | Жоқ |
| Номин, оқшаулау кернеуі Ui, В | 450 |
| Кабельдік енгізулердің болуы | Жоқ |
| Ағым | 32А |
| Жұмысқа қабілеттілікті сақтау уақыты | 90 мин |
| Кірістердің диаметрі | 32 мм |