Бағасын нақтылаңыз
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Өнімнің биіктігі, мм | 600 |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Үлгі/орындау | Аяқталған өртке қарсы қалқа |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Плитаның қалыңдығы/бұйымның ұзындығы, мм | 12 |
| Аксессуарлар қажет | Жоқ |
| Нысан | Тік бұрышты, |
| Ені | 600 мм |
| Өнімнің ені, мм | 1500 |