
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Аралық қабырға |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Қалыңдығы | 10 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Шыны магнезит |
| Үлгі/орындау | Аяқталған өртке қарсы қалқа |
| Нысан | Тік бұрышты, |
| Өнімнің ені, мм | 1220 |
| Өнімнің биіктігі, мм | 600 |
| Аксессуарлар қажет | Иә |
| Плитаның қалыңдығы/бұйымның ұзындығы, мм | 10 |
| Шелектің/қаптың көлемі (сыйымдылығы), кг | 8.26 |
| Нақты ені | 600 мм |
| Номиналды ені | 600 мм |