
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | ПВХ |
| Ені, мм | 80 |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Бекіту түрі | Негізінде перфорация |
| Биіктігі, мм | 40 |
| Өнім түрі | Перфорацияланған қораптар сериясы RL6, RL12,RL75 |
| Икемді (-тер) | Жоқ |
| Пайдалы қима, мм2 | 2740 |
| Құрамында галогендер жоқ (жоқ) | Жоқ |
| Өздігінен сөнетін (-тер) | Иә |
| Қақпақпен | Иә |
| Токтың ағып кетуіне төзімді | Иә |
| Тіліктің/саңылаудың ені, мм | 4 |
| Перфорация қадамы, мм | 10 |
| Бүйір қабырғасының түрі | Тесілген саңылаулары/тесіктері бар |