Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Ені | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріктірілген бөлгіш | Жоқ (жоқ) |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Сымның диаметрі, мм | 4 |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролитті, мырышпен қапталған |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Жоқ |
| Материал | Жалатылған болат |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Науа түрі | Сым тартпалар - "F5 Combitech" |
| Өнім түрі | Сым тартпалар |
| Профиль нысаны | U-тәрізді пішін |
| Түсі | Табиғи түс |
| Ені, мм | 500 |