
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Орнату науасы |
| Құрылыс түрі | Сым |
| Корпус материалы | Болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Жалатылған болат |
| Ені, мм | 200 |
| Үлгі/орындау | Жалғаусыз, ағытпасыз |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Өнім түрі | Сым тартпалар |
| Пайдалы қима, мм2 | 10000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролитті, мырышпен қапталған |
| Профиль нысаны | U-тәрізді пішін |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Жоқ |
| Науа түрі | Сым тартпалар - "F5 Combitech" |
| Сымның диаметрі, мм | 4 |
| Кіріктірілген бөлгіш | Жоқ (жоқ) |
| Бұрандасыз қосқыш | Жоқ |