Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 80 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 80 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Аксессуар түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Ені (үлкен), мм | 600 |
| Ені (кему), мм | 600 |