Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрандасыз қосқыш | Жоқ |
| Кіріктірілген бөлгіш | Жоқ (жоқ) |
| Биіктігі | 80 мм |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Сымның диаметрі, мм | 5 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық мырыштау |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Жоқ |
| Материал | Ыстық батырылған мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаусыз, ағытпасыз |
| Пайдалы қима, мм2 | 32000 |
| Науа түрі | Сым тартпалар - "F5 Combitech" |
| Өнім түрі | Сым тартпалар |
| Профиль нысаны | U-тәрізді пішін |
| Ені | 400 мм |
| Ені, мм | 400 |