Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Бекіту түрі | Басу |
| Өнім түрі | Тікелей секцияларға арналған қақпақтар |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Қақпақтың ені, мм | 100 |