
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Бекіту түрі | Басу |
| Өнім түрі | Тікелей секцияларға арналған қақпақтар |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақтың ені, мм | 200 |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |