
Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Жүйе түрі | Консоль |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 44 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Ені, мм | 44 |
| Үлгі/орындау | Профильге бекітуге арналған консоль |
| Ұзындығы, мм | 500 |
| Биіктігі, мм | 80 |
| Өнім түрі | Консольдер |
| Материалдың түрі/маркасы | Мырышталған болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Қалыңдық | 1,5 мм |
| Жүк көтергіштігі, кН | 1666 |
| Науаның ені үшін (макс.) | 500 мм |