Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Тот баспайтын болат |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Материал | Тот баспайтын болат AISI 304 |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Бекіту түрі | Басу |
| Өнім түрі | Тікелей секцияларға арналған қақпақтар |
| Қалыңдық | 0,8 мм |
| Қақпақтың ені, мм | 600 |