Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 50 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролитті, мырышпен қапталған |
| Үлкен қашықтықтарға арналған орындау (күшейтілген) | Иә |
| Конструктивтік орындау | Симметриялық редукция |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Жалғаумен, жинақтағы қосқышпен |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Иә |
| Тізбектің бүтіндігін (отқа төзімділігін) қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Аксессуар түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Ені (үлкен), мм | 400 |
| Ені (кему), мм | 100 |