Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 50 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материалдың түрі/маркасы | Болат |
| Ұзындығы, мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша ыстық әдіспен мырыштау |
| Материал | Сенжимир әдісі бойынша мырышталған болат |
| Үлгі/орындау | Науа негізінің түйіскен жеріне жалғаушы төсем |
| (Табақты) кабельдік науа үшін жарамды | Иә |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Аксессуар түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Өнім түрі | Монтаждық керек-жарақтар |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосқыш |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 200 |