Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Ені | 310 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ОШЕ розетка 125 А | Жоқ (жоқ) |
| ОШЕ розетка 16 А | >4x16A 5p 400В |
| ОШЕ розетка 32 А | >4x32A 5p 400В |
| ОШЕ розетка 63 А | Жоқ (жоқ) |
| Тарату блогы | 2 полюс, 125А 3/50кв,мм, 15/25кв, мм |
| Түрі/орындалуы | Қабырғаға орнату |
| Биіктігі, мм | 600 |
| Тереңдігі, мм | 200 |
| Қорғау | Жоқ (жоқ) |
| Қыздыру сымының жану индексі (GWFI) | +960 °С |
| Қарулы күштер үшін орындау | Жоқ |
| Модульдер саны | 12 модуль |
| ОЕЕ розеткаларының саны | 6 дана |
| Schuko розеткаларының саны | 0 дана |
| Жерге тұйықтау түйіспесі бар штепсельдік розеткалардың саны | 6 |
| Корпус материалы | Поликарбонат |
| Модульдік ені (модульдік қашықтықтардың жалпы саны) | 12 |
| Кабельді енгізуге арналған тесіктер | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі | IP66 |
| IP қорғау дәрежесі | IP66 |
| Монтаждау температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Пайдалану температурасы | -40 °С,,,+40 °С |
| Желіге қосылу түрі | Жерге тұйықтау түйіспесімен |
| Өнім түрі | Розеткалық пост |
| Қорғанысты ажырату құрылғысы (ҚҚҚ) | Жоқ (жоқ) |
| Ені, мм | 310 |