Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Корпус материалы | Полиамид |
| Өндіруші | DIS |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 84 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| IEC ток, А | 32 |
| Биіктігі | 106 мм |
| Қыздыру сымының жану индексі (GWFI) | +960 °С |
| Полюстер саны | 2P+E |
| Максималды жұмыс температурасы | +40 °С |
| Материал | Пластик |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Кернеу келісім бойынша EN 60309-2 | 220-230 В (50+60 Гц) көк |
| Номин, кернеу, В | 230,,,230 |
| Номин, жиілік, Гц | 50,,,60 |
| Қосылу бағыты (бұрышы) | Көлбеу/бұрыштық |
| Жерге тұйықтау түйіспесінің бағдары (сағат циферблаты бойынша), сағ | 6 |
| Жерге тұйықтау түйіспесінің жағдайы | 6 сағ |
| Фланецтің тігінен өлшемі, мм | 106 |
| Фланецтің көлденеңінен өлшемі, мм | 84 |
| Қорғау дәрежесі | IP44 |
| IP қорғау дәрежесі | IP44 |
| Монтаждау температурасы | -25 °С,,,+40 °С |
| Пайдалану температурасы | -50 - +40 °C |
| Қосылу түрі | Бұрандалар, қысқыш/клемма |
| Өнім түрі | Панельді розетка |
| Ағым | 32 А |
| Түсі | Көк |
| Түсті кодтау | Көк |