Бағасын нақтылаңыз
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ені | 114 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | DIS |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| IEC ток, А | 125 |
| Биіктігі | 114 мм |
| Полюстер саны | 2P+E |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 °C |
| Материал | Пластик |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Кернеу келісім бойынша EN 60309-2 | 220-230 В (50+60 Гц) көк |
| Номин, кернеу, В | 230,,,230 |
| Номин, жиілік, Гц | 50,,,60 |
| Қосылу бағыты (бұрышы) | Көлбеу/бұрыштық |
| Жерге тұйықтау түйіспесінің бағдары (сағат циферблаты бойынша), сағ | 6 |
| Фланецтің тігінен өлшемі, мм | 114 |
| Фланецтің көлденеңінен өлшемі, мм | 114 |
| Қорғау дәрежесі | IP67 |
| IP қорғау дәрежесі | IP67 |
| Қосылу түрі | Бұрандалар, қысқыш/клемма |
| Өнім түрі | Панельді розетка |
| Ағым | 125 А |
| Соққы беріктігі, Дж | 5 |
| Түсті кодтау | Көк |